PROSPERO - Ubezpieczenia, Kredyty Nowak Paweł

53-312 Wrocław, Drukarska 36, pawel.nowak7@o2.pl

668 012... 536więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

Pewnie nie raz zastanawialiście się po co korzystać z usług doradców, skoro w dzisiejszych czasach bez problemu można porównać oferty różnych zakładów ubezpieczeń w internecie a niejednokrotnie nawet negocjować stawki?

Przede wszystkim chodzi o oszczędność czasu, ponieważ klient zgłaszający się do doradcy może porównać w jednym miejscu kilkanaście ofert. Ponadto pomoc doradcy to obiektywna ocena i przedstawienie wszystkich zawiłości związanych z produktem poszczególnych towarzystw ubezpieczeń. Trudno sobie wyobraźić aby konsultant czy pracownik jakiegoś towarzystwa powiedział potencjalnemu klientowi: nasza oferta przedstawia się nastepująco, ale to, co proponuje konkurencja jest bardziej korzystne. A doradca ma tę możliwość i dzięki temu zyskuje lojalnych klientów. Wielu klientów przychodząc do doradcy prosi o "dobrą i tanią" ofertę. Niestety zwykle jest "coś za coś". Klient musi mieć świadomość swojego wyboru, odpowiedzialnie decydować czy wybiera niższą składkę za węższy zakres ubezpieczenia (udział własny, franszyza integralna, kosztorysowe rozliczanie szkody itp) czy zapłacić nieco więcej za ubezpieczenie i mieć poczucie bezpieczeństwa w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Dobry doradca nigdy nie powinien kierować się interesem żadnego z towarzystw przy obsłudze klienta. Jego zadaniem jest rzetelne określenie tego co kryje się pod daną ofertą.

Korzystając z usług doradcy nie musicie Państwo biegać od towarzystwa do towarzystwa czy wydzwaniać po infoliniach, wypytywać, drążyć i weryfikować. W jednym miejscu doradca przedstawi obiektywną, sumienną pełną analizę konkretnego ubezpieczenia.

Jako wlasciciel i jednocześnie agent ubezpieczeniowy swój zawód wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Wciąż pogłębiam wiedzę uczestnicząc regularnie w szkoleniach organizowanych przez towarzystwa ubezpieczeń.

Wierzę w to, iż ciągłe doskonalenie jest gwarantem najwyższej jakości usług, które są niezaprzeczalnym atrybutem mojej pasji. Przez te prawie 17 lat własnej działalności zaufało mi już tysiące osób, którym zaoferowałem najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe dostępne na rynku. Setkom osób udało mi się obniżyć składki nawet o połowę, czym zyskałem sobie ich zaufanie, gdyż zawsze kieruję się dobrem klienta. Teraz czekam na kontakt od Ciebie! Pozwól mi przygotować niezobowiazującą ofertę!

Paweł Nowak

 

 

Kontakt

53-312 Wrocław,
Drukarska 36, pawel.nowak7@o2.pl

668 012... 536więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: prospero.firmy.net/


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 18:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd